kujoon plesy

Slaný - Jedinečná originální slánská hudební skupina Kujooni oslavila deset let od svého založení. Bál, který se konal při této příležitosti, byl vyprodán do posledního místa.

Kujoonský ples uspořádaný k desátému výročí založení této slánské kapely, která si svým netradičním hudebním, ale zato vpravdě originálním projevem, dokázala získat už srdce tisíců posluchačů, se v sobotu večer uskutečnil v sále Městského kulturního centra Grand ve Slaném.

Jako řádní patrioti nechyběli na oslavě uskupení sedmi muzikantů zejména jejich přátelé, kamarádi, spolužáci i ostatní spřízněný slánský lid. Kujoonské setkání nepostrádalo žádné prvky plesové, a tudíž zde nechybělo ani úvodní předtančení, profesionální moderátorka v podání Ester Kočičkové, stejně jako bohatá tombola s kancem či pro náročnější smyčcové kvarteto.

Kromě jiného na sebe strhnul pozornost i křest Kujoonovin, jejichž čerstvý výtisk měli přítomní k dispozici. U slavnostního aktu nechyběla rovněž svérázná moderátorka, stejně jako slánský galerista Jiří Hruška. Za doprovodu kujoonské autorské tvorby se všichni výtečně bavili a vyprodáno bylo do posledního místa.

Zdroj: Kladenský deník

Z plesu

Taneční pořádek

TRAILER K PLESU I
TRAILER K PLESU II